Tapety na pulpit

Battlefield 1

Amur Leopard - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_zwierzeta_koty_amur-leopard
Amur Leopard – Lampart amurski (Panthera pardus orientalis) to lampart z podgatunku rodzimych do Primorye regionie południowo-wschodniej Rosji i Jilin w północno-wschodniej prowincji Chin, ten wyjątkowy kot drapieżny jest na liście ssaków zagrożonych wyginięciem od 1996 roku przez IUCN . Ich liczba to tylko 14-20 osób dorosłych i 5-6 szczeniaków – dane z 2007 roku

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

2 Komentarze do tapety Amur Leopard

  1. mick777777 napisał(a):

    Mrauuuuu… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *