Tapety na pulpit

Battlefield 1

BMW i8 (2015) - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)

tapety_bmw_i8_sprzedaz_2015_auta_niemieckie
BMW i8 (2015) – super darmowa tapeta HD niemieckiego hybrydowego auta koncernu BMW z siedzibą w Monachium (Bayerische Motoren Werke). Ta sportowa hybryda – 2-osobowe coupe, pojawiło się na rynku w 2014 roku. Cały nakład produkcyjny BMW i8 został wykupiony błyskawicznie. Samochód posiada na przedniej osi silnik elektryczny o mocy 96 kW (131 KM), oś tylna ma „na swoich barkach” trzycylindrowy silnik benzynowy o mocy 170 kW (231 KM). Prędkość maksymalna z napędem elektrycznym – 120 km/h. Prędkość maksymalna (silnik benzynowy) – 250 km/h

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *