Tapety na pulpit

Battlefield 1

BMW M6 Vilner Stormtrooper - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)

tapety_stormtrooper_bmw_m6_by_vilner-tuner-auto
BMW M6 Vilner Stormtrooper – auto znanej i bardzo popularnej niemieckiej marki BMW zmodyfikowane (stuningowane) przez bułgarską firmę Vilner (powstanie tylko 10 pojazdów tego typu). Samochód pokryty białym perłowym lakierem, posiada ogromny przedni zderzak z równie dużymi wlotami powietrza. Pod maską 5-litrowe V10 o mocy 507 KM i momentem obrotowym równym 520 Nm

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *