Tapety na pulpit

Battlefield 1

Connor z Assassin’s Creed 3 - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_connor_z_assassins_creed_3-postac-bohater-gry
Connor Kenway z Assassin’s Creed 3, Ratonhnhaké:ton (czyt. ang. Ra-doon-ha-gay-doo) – syn Indianki urodzony w 1756 roku (Dolina Mohawk w Ameryce). Główna postać gry. Connor Kenway pojawił się również w Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed III Liberation i Assassin’s Creed: Porzuceni. Gra Assassin’s Creed III pojawiła się w sprzedaży 31 października 2012 roku na platformch Xbox360 i PlayStation 3, a na PC – 23 listopada

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *