Tapety na pulpit

Battlefield 1

Dodge Challenger RT Classic - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

2013 Dodge Challenger R/T Classic
2014 Dodge Challenger R/T Classic – auto legenda z silnikiem 5.7L HEMI V8 z technologią oszczędzania paliwa daje nam 372 koni mechanicznych. Samochód z pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów, która automatycznie przełącza się z ośmiu cylindrów na cztery cylindry. Ze standardowym Tremec sześciobiegową manualną skrzynią biegów, z silnikiem 5.7L HEMI V8, auto wyciąga 3 konie więcej, czyli 375. Dodge Challenger R/T Classic ma piękne 20-calowe koła (polerowane aluminium). Cena samochodu ok. 33,995 $

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *