Tapety na pulpit

Battlefield 1

Ducati 1198 - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_ducati_1198_super_motocykl_wloski
Ducati 1198 – włoski motocykl sportowy produkowany w latach 2009–2011. Następcą Ducati 1198 jest Ducati 1199 Panigale. Super motocykl posiada silnik o pojemności 1198 cm³, V2, rozrząd desmodromiczny, 170 KM. Ducati ma 6-biegową skrzynie biegów. Motocykl waży 171 kg. Pojemność baku – 15,5 litrów. Ducati 1198 rozwija prędkość maksymalną 293 km/h. Jego przyspieszenie na „setkę” wynosi 3,1 s

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *