Tapety na pulpit

Battlefield 1

Dzwoneczek i tajemnica piratów - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_the_pirate_fairy_2014_Dzwoneczek_i_tajemnica_piratow
Dzwoneczek i tajemnica piratów (Tinker Bell and the Pirate Fairy), The Pirate Fairy (2014) – bajka produkcji USA wyreżyserowana przez Peggy Holmes. Niezwykłe przygody Dzwoneczka. Dystrybutorem filmu animowanego jest Disney. Premiera filmu przygodowego dla najmłodszych odbędzie się w kinach w Polsce 14 sierpnia 2014 roku. Na świecie wg jednych źródeł 12 lutego , a innych 1 kwietnia

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *