Tapety na pulpit

Battlefield 1

Evolve (2015) - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_na_PC_evolve_gra_2015
Evolve – gra akcji wydana 10. lutego na PC, XONE i PS4. Evolve jest pierwszoosobową strzelanką cieciową (akcja gry rozgrywa się w przyszłości, gracz poluję na potwory). Twórca Evolve jest studio Turtle Rock, a wydawcą 2K Games. Wymagania: Intel Core i7 2.66 GHz/AMD A8-3870K 3 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 280 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7 64-bit

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *