Tapety na pulpit

Battlefield 1

Ex Machina (2015) - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_na_pc_ex_machina-film-fantasy-2015
Ex Machina – brytyjsko-amerykański film science fiction w reżyserii Alexa Garlanda z 2015 roku. Akcja filmu toczy się w przyszłości, w laboratoriach, w których tworzone są niezwykłe eksperymenty. W rolę Avy (robota płci żeńskiej) wcieliła się szwedzka aktorka i tancerka Alicia Vikander

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Jeden komentarz do tapety Ex Machina (2015)

  1. Freja Draco napisał(a):

    „Ex machina” to ewidentnie najlepszy film SF na temat SI jaki kiedykolwiek nakręcono 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *