Tapety na pulpit

Battlefield 1

Ferrari 458 Speciale 2014 - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_ferrari_458_speciale_2014_auto
2014 Ferrari 458 Speciale – najnowsze dzieło włoskich konstruktorów. Ferrari 458 Speciale 2014 zasilany jest wolnossącym 4 i pół litrowym silnikiem V8, który zdolny jest do wytwarzania maksymalnej mocy 596 KM przy 9000 obrotach na minutę i maksymalny moment obrotowy 398 Nm przy 6000 obrotach. Auto posiada opony Michelin Sport Cup2. Opony te dobrze radzą sobie na torach wyścigowych. Ferrari 458 Speciale 2014 przyspiesza od zera do setki w 3 sekundy, to 0,4 sekundy szybciej niż model Italia

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *