Tapety na pulpit

Battlefield 1

FIFA 15 - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_fifa_15_gra_sportowa_pilka_nozna
FIFA 15 – jest bardzo popularną grą sportową. To 22. część serii stworzonej przez koncern EA Sports. Premiera gry, która podejmuję tematykę piłki nożnej odbyła się 25. września. W najnowszą grę FIFA 15 możemy zagrać na platformach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Android, iOS. Minimalne wymagania sprzętowe: Windows Vista/7/8/8.1 – 64-Bit, Intel Q6600 Core2 Quad lub AMD Phenom 7950, pamięć 4GB, ATI Radeon HD 5770 lub NVIDIA GTX 650, DirectX: 11, 13GB wolnego miejsca na dysku

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *