Tapety na pulpit

Battlefield 1

Katheryn Winnick (Wikingowie) - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_3D_katheryn_winnick_lagertha_aktorka_serial_TV
Katheryn Winnick (Katerena Anna Vinitska) – kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna urodzona 17. grudnia 1977 roku w Toronto. Tutaj na tapecie jako Lagertha Lothbrokz serialu TV z 2013 roku pt. Wikingowie. Artystka jest pochodzenia ukraińskiego. Ma za sobą bogaty dorobek występów w filmach i serialach (Wikingowie, The Art of the Steal, Transporter, Stand Up Guys, A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III, Zbrodnie Palm Glade, Zbrodnie Palm Glade, Nikita, Pan i Pani Kiler, Miłość i inne używki)

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *