Tapety na pulpit

Battlefield 1

Król Lew - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety-bajki_krol-lew_lion-king-disney
Król Lew, w języku ang. The Lion King – bajka dla dzieci, film animowany z 1994 roku, pełnometrażowy, wyprodukowany w studiu Walta Disneya. Fabuła filmu ukazuje przygody Simby – małego lwa, który poznaje świat pokonując szereg przeszkód, by w końcu zostać królem Lwiej Ziemi. Muzykę do filmu skomponowali Elton John i Hans Zimmer, tekst napisał Tim Rice. kontynuacja Króla Lwa – Król Lew II: Czas Simby i rodzaj kontynuacji Król Lew III. Hakuna Matata po dekadzie. Rok potem zrealizowano też serial animowany Timon i Pumba

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *