Tapety na pulpit

Battlefield 1

Kung Fu Panda 3 Po Dad - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_na-pulpit_pl_kung_fu_panda_3_po_dad_tata_Po_bajka_2016
Kung Fu Panda 3 (Po Dad, Panda Dad) – Panda Po i tata Le w amerykańsko-chińskim filmie animowanym ze studia DreamWorks Pictures z 2016 roku. W anglojęzycznej wersji filmu swój głos podkładają Jack Black (Po), Bryan Cranston (Li), Angelina Jolie, Seth Rogen, Dustin Hoffman, Lucy Liu, J.K. Simmons, Kate Hudson, James Hong, Randall Duk Kim i Jackie Chan. Światowa premiera „Kung Fu Panda 3” odbędzie się 29. stycznia 2016 roku

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *