Tapety na pulpit

Battlefield 1

Lamborghini Huracan (2015) - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_2015_lamborghini_huracan_lp640_4_auta
Lamborghini Huracan LP640-4 (2015) – potężne auto Coupe z napędem na wszystkie koła (silnik V10, 40 zaworów DOHC, wtrysk bezpośredni) z mocą 610 KM (602 KM / 449 kW) @ 8250 rpm. Skrzynia biegów automatyczna 7-biegowa. Od zero do 100 kilometrów na godzinę auto przyspiesza w 3,2 sekundy (9,9 s. do 200 km/h). Udany model włoskiego producenta samochodów Lamborghini

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *