Tapety na pulpit

Battlefield 1

Lew afrykański - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_lew_afrykanski_african_lion-drapiezca
Lew afrykański – ogromny drapieżca zamieszkujący prawie cała Afrykę oraz północne Indie. Te ogromne ssaki żyją na równinach i stepach. Są jedynymi kotami występującymi w grupach, stadach (do 10 samic i kilka samców). Lew jest większy od swej partnerki i posiada bujną grzywę. Lwy można spotkać m.in. w Angoli, Beninie, Botswanie, Burkina Faso, Kamerunie, Czadzie, Kongo, Etiopii, Ghanie, Gwinei, Kenii, Malawi, Mali, Namibii, Nigerii, Rwandzie, Senegalu, Somalii, Republice Południowej Afryki, Sudanie, Tanzanii, Ugandzie, Zambii czy Zimbabwe

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *