Tapety na pulpit

Battlefield 1

Marmolada Dolomity - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)

tapety_marmolada_gory_mountain_alpy_dolomity Marmolada – najwyższy szczyt Dolomitów (wysokość 3343 m n.p.m.), malowniczych gór położonych we Włoszech. Pierwszym zdobywcą tego szczytu był Paul Grohmann, który wszedł na wierzchołek w roku 1864. Pasmo górskie – włoskie Alpy Wapienne i Dolomity. Góra posiada charakterystyczny wygląd, co odróżnią ja od innych szczytów Dolomitów (kształt silnie wydłużonej elipsy o orientacji głównej osi w kierunkach wschód-zachód

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *