Tapety na pulpit

Battlefield 1

Mazurek wróbel - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)

tapety_HD_ptaki_mazurek_wroblowaty_wrobel_polny
Mazurek, wróbel mazurek, polny wróbel (Passer montanus) – niewielki ptak lęgowy z rodziny wróblowatych – mniejszy od wróbla tradycyjnego. Drobny ptaszek o szarej barwie zamieszkujący prawie całą Europę i Azję. Buduje swoje gniazda w dziuplach drzew, skrzynkach lęgowych i w szczelinach budynków. W Polsce objęty ścisłą ochroną gatunkową

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

2 Komentarze do tapety Mazurek wróbel

  1. Mikołaj Magnuski napisał(a):

    Na zdjęciu nie ma ani jednego mazurka! To samiec (po lewej) i samica (po prawej) wróbla pospolitego. Mazurki można rozpoznać po brązowej czapeczce oddzielonej od reszty ciała białą obróżką oraz czarnej podłużnej plamce na policzku. Ponadto nie cechuje ich dymorfizm płciowy (samiec i samica wyglądają tak samo).
    Swoją drogą – zdjęcie jest świetne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *