Tapety na pulpit

Battlefield 1

Mercedes Benz C63 AMG - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

tapety_mercedes_benz_c63_amg_auta
Mercedes Benz C63 AMG – najnowsze niemieckie auto seryjne z potężnym silnikiem (wersja sedan). Mercedes posiada pod maską ośmiocylindrowy silnik widlasty o pojemności skokowej 6.2 litra i mocy 457 KM (wersja seryjna). Samochód stuningowany przez firmę Wimmer RS jest o „kilka” koni mocniejszy. Tuning pozwolił podnieść moc auta z 457 KM i 600 Nm do 601 KM i 720 Nm. Dzięki kilku przeróbkom Mercedes Benz C63 AMG osiąga prędkość maksymalną 329 km/h. Taki tuning kosztuje jednak ok. 19 900 euro

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *