Tapety na pulpit

Battlefield 1

Niezgodna (2014) Divergent - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 9.5/10 (6 votes cast)

tapety_divergent_2014_niezgodna_film_premiera
Niezgodna (2014), ang. Divergent – film z gatunku akcja, romans i Sci-Fi produkcji USA. Film Divergent swoją premierę będzie miał 21 marca 2014 w Polsce i 20 marca 2014 w pozostałych krajach na świecie. Reżyserem filmu Niezgodna jest Neil Burger. Scenariusz napisali Evan Daugherty i Vanessa Taylor

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Jeden komentarz do tapety Niezgodna (2014) Divergent

  1. emilka napisał(a):

    Fajny film.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *