Tapety na pulpit

Battlefield 1

Otuataua Stonefields - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_otuataua_stonefields_wykopalisko_archeologiczne
Otuataua Stonefields – wykopalisko archeologiczne (kamienne pola) w miejscu 56 Ihumatao Quarry Rd, Mangere, Auckland 2022 w Nowej Zelandii. To jeden z ostatnich obszarów wulkanicznych miasta, gdzie można zobaczyć dużą skalę z kamienia oraz ziemne pozostałości, które pokazują, jak ludzie kiedyś żyli i pracowali. Obszar 100 ha został utworzony w celu ochrony i zachowania pozostałości archeologicznych społeczności, która kwitła na tej ziemi od setek lat

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *