Tapety na pulpit

Battlefield 1

Pieniny i Trzy Korony - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_trzy_korony_w_pieninach_widoki-1
Trzy Korony są jednym z ciekawszych atrakcji pienińskich (jeśli można to tak ująć). Jest to masyw górski składający się z kilku wierzchołków. Z Trzech Koron rozciąga się panorama 360 stopni, z widokiem na Tatry, Słowację, Sromowce Niżne, Sokolice. Na Trzy Korony prowadzi kilka szlaków. Najpopularniejsze z tras, to szlak wiodący z Krościenka nad Dunajcem (żółty, niebieski) oraz ze Szczawnicy (niebieski) przez Sokolice.

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *