Tapety na pulpit

Battlefield 1

Pieniny Sokolica - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_krajobrazy_pieniny_park-szczawnica_sokolica
Pieniński Park Narodowy powstał w 1932 roku, utworzony w Pieninach – niewielkich lecz przepięknych górach w Małopolsce. Połowa parku znajduje się po stronie polskiej, druga po słowackiej, powierzchnia 24,2 km kwadratowe. Rozciąga się pomiędzy Niedzicą (Czorsztynem, zalewem czorsztyńskim), a Jaworkami (Pasmem Radziejowej). Składa się z Pienin Spiskich, Pienin Właściwych i Małych Pienin. Znane szczyty Pienin – Trzy Korony, Sokolica i Wysoka

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *