Tapety na pulpit

Battlefield 1

Porsche Cayman Moncenisio - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)

tapety_porsche_cayman_moncenisio_by_studiotorino_2014_auta
Porsche Cayman Moncenisio By Studiotorino (2014) – sportowe, luksusowe i bardzo szybkie auto niemieckiej firmy Porsche zaprojektowane przez włoskie studio Studiotorino w ilości zaledwie 19 sztuk i w cenie (uwaga!) 145.000 euro za jeden egzemplarz. Porsche Cayman Moncenisio posiada 3,4-litrowy sześciocylindrowy silnik z Cayman S, o mocy 325 KM, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy, prędkość maksymalna auta dochodzi do 283 kilometrów na godzinę

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *