Tapety na pulpit

Battlefield 1

Sonakshi Sinha - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_sonakshi_sinha_aktorka_indyjska_2014
Sonakshi Sinha – 26. letnia aktorka indyjska i projektantka kostiumów (2 czerwca 1987) urodzona w mieście Patna, Bihar, Indie. Ta niezwykle piękna i utalentowana aktorka zagrała w wielu filmach, m.in. w produkcji Dabangg (2010), Lootera (2013), Dabangg 2 (2012), Syn Sardaar (2012), Rowdy Rathore (2012) i Joker (2012). Sonakshi Sinha jest córką Shatrughana i Poonam Sinhy

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *