Tapety na pulpit

Battlefield 1

Spływ Dunajcem - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety-splyw-dunajcem-w-pieninach-wiosna-maj-2014
Spływ Dunajcem – to jedna z większych atrakcji turystycznych w Pieninach, znana w całej Polsce i Europie. Spływ flisackimi łodziami trwa z przerwami już ok. sto lat. Spływ Przełomem Dunajca rozpoczyna się w przystani flisackiej w Sromowcach – Kątach. Koniec spływu tratwami ma miejsce w Szczawnicy lub Krościenku nad Dunajcem. Więcej obszernych wiadomości na temat spływu (ceny, trasa, kamery) – w tym serwisie

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *