Tapety na pulpit

Battlefield 1

Suzuki GSX-R 750 - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_na_pulpit_suzuki_gsx_r750_motocykl_sportowy
Suzuki GSX-R 750 – fajna, darmowa tapeta japońskiego motocykla sportowego produkowanego od roku 1985 przez firmę Suzuki. Kilka danych technicznych maszyny Suzuki GSX-R 750: silnik R4 z pojemnością 749 cm³ i mocą maksymalną 148 KM/13200 obr/min., maksymalny moment obrotowy – 86 Nm/11200 obr/min. Motocykl Suzuki GSX-R 750 wyciąga maksymalnie 271 km na godzinę. Przyspieszenie od 0 do setki – 3,2 s

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *