Tapety na pulpit

Battlefield 1

Titanfall Edycja Kolekcjonerska - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_titanfall_edycja_kolekcjonerska_gra_2014
Titanfall Edycja Kolekcjonerska – wydanie dość drogie lecz nieziemsko piękne, zapierające dech w piersiach. Kolekcjonerskie wydanie najnowszej gry Titanfall zawiera figurkę 45 centymetrowego tytana ustawionego na minidioramie. Ponadto znajdziemy tam jeszcze plakat, ładnie wydany album i oczywiście samą grę. Edycja kolekcjonerska nie będzie tania. Koszt zakupy gry wahać się będzie w granicach 240 dolarów (ponad 750 złotych).

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *