Tapety na pulpit

Battlefield 1

Uzdrowisko Szczawnica - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_Szczawnica_Uzdrowisko_w_Pieninach-zimowo
Miasto Szczawnica – przepięknie i malowniczo położone Uzdrowisko górskie słynące z leczniczych wód mineralnych. Szczawnica leży w Pieninach nad Grajcarkiem i Dunajcem. Ze Szczawnicy prowadzi wiele atrakcyjnych szlaków wędrownych i turystycznych, m.in. na Trzy Korony, Sokolice czy śliczny Wąwóz Homole. W Szczawnicy znajduje się końcowa przystań jednej z największych pienińskich atrakcji – słynnego od wielu lat spływu Dunajcem. Więcej informacji – tutaj.

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *