Tapety na pulpit

Battlefield 1

Zima w Pieninach - Pobierz tapetę (start download now free)

Zapraszamy do komentowania umieszczanych przez nas wszystkich tapet oraz wpisywania pod fotkami lub poprzez kontakt nazw kategorii (tapet), których na łamach tego serwisu chcielibyście zobaczyć o wiele więcej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń tapetę
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

tapety_pieniny_krajobraz_zimowy_szlak_wysoki_wierch
Pieniny zimą – tapeta na pulpit przedstawia widok z Małych Pienin (okolice Rabsztyna i Wysokiego Wierchu) na Tatry, w pięknej i mroźnej zimowej scenerii. Zdjęcie wykonane w Pieninach w miesiącu grudzień, w godzinach popołudniowych. Niedaleko tego miejsca (ok. godziny drogi w kierunku wschodnim) położona jest Wysoka (najwyższy szczyt całych Pienin), która zaliczana jest do Korony Gór Polski

Strona internetowa www.tapety.na-pulpit.pl została stworzona z myślą o wszystkich osobach poszukujących najlepszych i – co ważne – wciąż aktualnych tapet w jakości HD na komputer (pulpit). Serwis zawiera dokładnie dwadzieścia kategorii (aktorki, bajki, filmy, gry, krajobrazy, kwiaty, miejscowości, modelki, motocykle, motyle, piosenkarki, piosenkarze, ptaki, płazy, samochody, samoloty, śmigłowce, sport, świąteczne, zwierzęta). Portal rozrywkowy tapety.na-pulpit.pl jest na bieżąco rozbudowywany i niewykluczone jest, że w przyszłości powstaną kolejne działy (kategorie). Tym samym prosimy naszych gości o komentowanie zdjęć i do wygłaszania ewentualnych sugestii dotyczących funkcjonowania należącego do nas serwisu. Z pozdrowieniami Administratorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *